Twoje dziecko idzie do 1 klasy?

Tym spotkaniem chcemy zadbać o Wasz dobrostan emocjonalny, który jak się dowiedziałam z odpowiedzi , jest największym wyzwaniem. Porozmawiamy na konkretnych przykładach jak zadbać o siebie i o dziecko, by to przebiegło najłagodniej dla całej waszej rodziny. Opowiem Ci, jak się przygotować, bo wiem, jakie to może być wyzwanie dla rodziców, którzy puszczają swoją pociechę do szkoły po raz pierwszy.

Jestem magistrem edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, terapeutą pedagogicznym, terapeutą ręki, mediatorem szkolnym. Ukończyłam liczne szkolenia i kursy, cały czas poszerzam swoje kompetencje, aby być na bieżąco w tak dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Ostatnio usystematyzowałam wiedzę, biorąc udział w kursie „Komunikacja interpersonalna”. Pracowałam w przedszkolu, obecnie pracuję w szkole podstawowej – to już ponad 30 lat doświadczenia w pracy z dziećmi i ich rodzicami. 

W czasie pandemii wpadłam na pomysł stworzenia na Facebooku grupy Ramię w ramię – nauczyciele i rodzice, która obecnie liczy ponad 3 tysiące członków. Według mnie najważniejszą rzeczą jest budowanie dobrych relacji i dążenie do porozumienia między nami, dorosłymi, dla dobra dzieci.

Od zawsze chciałam być nauczycielem. Praca z dziećmi i możliwość obserwowania zmian, jakie w nich zachodzą, są dla mnie tym, co dodaje mi sił. 

Bardzo lubię dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wspieram nauczycieli w ich codziennych zawodowych zmaganiach, pomagam rodzicom w znalezieniu wspólnego języka z nauczycielami i nie tylko. 

Nazywam się Kalina Krukowska i jestem trenerką empatycznej komunikacji. Pomagam miedzy innymi mamom dogadać się z dzieckiem. Pomogę Ci zrozumieć targające Tobą emocje, odkryć kierujące Tobą schematy działania i zmienić je na takie, które będą wspierały Twoją relacje z innymi bliskimi Ci osobami.

Jestem mamą trójki wspaniałych dzieci, które zaprowadziły mnie do miejsca, w którym dzisiaj jestem i wspieram inne kobiety. Uważam, że dzieci są naszymi nauczycielami i możemy wiele wynieść z obserwacji tego, co nam pokazują o nas samych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.