O mnie

Witaj na mojej stronie!

Nazywam się Kalina Krukowska i jestem trenerką empatycznej komunikacji. Pomagam między innymi mamom dogadać się z dzieckiem. Pomogę Ci
zrozumieć targające Tobą emocje, odkryć kierujące Tobą schematy działania i zmienić je na takie, które będą wspierały Twoją relacje z innymi bliskimi Ci osobami.

Jestem mamą trójki wspaniałych dzieci, które zaprowadziły do miejsca, w którym dzisiaj jestem i wspieram inne kobiety. Uważam, że dzieci są naszymi nauczycielami i możemy wiele wynieść z obserwacji tego, co nam pokazują o nas samych.

Zanim jednak znalazłam się w tym miejscu, jako mama, sama miałam ogromny problem z tym, by zachować spokój w relacji z dziećmi. Często wybuchałam, a potem pojawiały się we mnie wyrzuty sumienia. Cały proces poprawy komunikacji z bliskimi jest długi i wymaga Twojego zaangażowania. Potrzebne jest nam wsparcie osób z zewnątrz, które nas będą prowadzić. Jeżeli jesteś gotowa na taką podróż, która z pewnością odmieni Twoje życie, zapraszam do współpracy. Zobacz jak możemy razem pracować.

Shopping Cart
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.